Market: vinnig ry

Die mark: Fast Shipping


Die wêreldwye vinnig ry mark

Houerskip

oorsig

Oor 90% van die wêreld handel deur volume en 60% deur waarde vervoer deur die see, die maritieme vervoer mark die enkele mees belangrike faktor in die globale ekonomie te maak.

Behouering

'Behouering "bied 'n dinamiese voorbeeld van die effek van 'n groot skaal ontwrigtende tegnologie / innovasie kan hê op 'n bedryf, in hierdie geval die verlaging van die koste van die laai van die vrag van $ 5.86 per ton in 1956 16 sent per ton vandag. Hierdie game-veranderende uitvinding en die standaardisering 'n vinniger, beter, goedkoper oplossing te laai skepe, treine, vliegtuie en vragmotors wat gelei het geskep wat gebruik word vandag oor 90% van alle nie-grootmaat goedere te vervoer.

Expansion

Die wêreldwye maritieme vrag mark word voorspel om uit te brei op 'n verwagte saamgestelde jaarlikse groeikoers (Jaarlikse groeikoers) vir die tydperk van vyf jaar 2010-2015 van 6.3%, die bereiking van 'n waarde van $ 511,823.1 miljoen deur die einde van 2015. Relatief, sal die Europese en Asië-Stille Oseaan bedryf se groei met CAGRs van 5.1% en 8% onderskeidelik, oor dieselfde tydperk onderskeie waardes van $ 94,466.5 miljoen en $ 273,266.2 miljoen te bereik in 2015.

Egter, hierdie uitbreiding beteken die mariene vrag bedryf moet ook skouer verkryging van skepe, wat groot kapitaaluitleg vereis. Daarbenewens, moet maatskappye toegang tot belangrike hawens verseker en die druk van die opeenhoping te oorkom. Ontleders glo dat dit opgevolg hierdie behoeftes sal nie maklik wees nie.

Opeenhoping / voorkoming van

Die sukses van maritieme vervoer, soos al die ander segmente van die vervoer industrie, bevind homself teenoor 'n tweesnydende swaard van stewige groei gepaard gaan met toenemende verkeersdruk en besoedeling, rekeningkundige vir 1.9% van die wêreld se kweekhuisgasse (KHG). Daarbenewens, die bedryf se neiging tot steeds groter vaartuie skep nog meer opeenhoping in die verminderde aantal van die hawens wat die finansies om die infrastruktuur koste van die aanpassing aan hierdie groter skepe te ondersteun.

Globale, nasionale en plaaslike regerings het verorden nuwe beleid wat ontwerp is om die besoedeling te beperk, gewoonlik in 'n keuse tussen hoër brandstofkoste en gepaardgaande tariewe of stadiger transit tye skip spoed verminder met die helfte. Nietemin, die groot grootte van die mark gekombineer met die behoefte om drasties verminder sy bydrae tot besoedeling skep 'n geweldige geleentheid vir SPI te bring om 'n vinniger, beter, goedkoper oplossing wat kenmerkend van 'n groot skaal ontwrigtende tegnologie soos Seaphantom te bemark.

FAST SHIPPING mark: Top 20 Operateurs
maatskappyskepeTotale TEUGem TEU
1 APL Maersk Line2221,062,0004,784
2 MSC208812,6903,907
3 CMA-CGM86347,6904,043
4 Immergroen90335,0283,723
5 APL42162,1703,861
6 Hapag-Lloyd64281,6334,401
7 Cosco97279,0212,877
8 NYK70311,0924,444
9 China Shipping CSCL57232,6714,082
10 Hanjin31156,7065,055
11 Mitsui OSK24110,4614,603
12 K-Line33130,3973,951
13 OOCL35205,3945,868
14 Hamburg-Sud38153,6804,044
15 CSAV22,6901,345
16 Yang Ming45193,1404,292
17 Hyundai1799,7285,866
18 Zim25109,0734,363
19 UASC27113,0984,189
20 PIL77127,7801,659
TOTAAL1,2905,226,1424,051

Ultra groot houer Ship


Die sukses van maritieme vervoer, soos al die ander segmente van die vervoer industrie, hom bevind 'n tweesnydende swaard van stewige groei gekenmerk deur toenemende verkeersdruk en besoedeling in die gesig staar.

FAST SHIPPING mark: Global Maritime Transport
Jaar$ Miljarde€ miljarde% Groei
2010376.9283.88.5
2011402.5303.16.8
2012427.1321.76.1
2013450.9339.55.6
2014481.4362.56.8
2015511.8385.46.3
FAST SHIPPING MARKT: Segment
Segment2010%
Binnenwateren102.427.2
See274.572.8
FAST SHIPPING MARKT: per streek
Streek2010%
Asiatiese Stille-Oseaan186.349.40
Suid-Amerika85.722.70
Europa73.619.50
Midde-Ooste / Afrika31.38.30
Totaal376.9100.00
Vinnig ry MARKT: Tariewe
Tariewe ($ 1000 / TEU)
20082009
VanToQ1Q2Q3Q4Q1Q2Q3Q4
AsiëVSA1.81.81.91.91.71.41.21.3
VSAAsië0.811.21.20.90.80.80.9
EuropaAsië11.11.11.10.90.70.80.9
AsiëEuropa21.91.81.610.911.4
VSAEuropa1.31.41.61.71.51.41.41.5
EuropaVSA1.61.61.61.61.31.21.11.3
Vinnig ry MARKT: Ontplooiing
TEUTransformEuropa / Verre OosteTrans-AtlantieseTotaal
skepeouderdomskepeouderdomskepeouderdomskepeouderdom
3000-350012831021173414
3501-400017152179142615
4001-45007291632781098
4501-5000658167489868
5001-5500677193235826
5501-600041640687846
6001-650032641426755
6501-700014428428444
7001-800018124--134
> 80004932033--2383
TOTAAL3707380414097916
Vinnig ry: TEU Vermoëns
LengteBreedteHoogteDeelTEU
20ft8ft8ft 9in1,300 cu m1
6.1m2.44m2.59m38.5m3
40ft8ft8ft 6in2,720 cu m2
12.2m2.44m2.59m77m3
45 ft8ft8ft 6in3,060 cu m2.25
13.7m2.4m2.59m86.6m3
48ft8ft8ft 6in3,264 cu m2.4
14.6m2.44m2.59m92.4m3
53ft8ft8ft 6in3,604 cu m2.65
16.2m2.44m2.59m102.1m3
High Cube
20ft8ft9ft 6in1,520 cu m1
6.1m2.44m2.90m43m3
Helfte van die hoogte
20ft8ft4ft 3in680 cu m1
6.1m2.44m1.30m19.3m3
FAST SHIPPING MARK: Kategorieë
kategorieTEULengteBeamKonsep
Ultra Groot
14,501 +1,200 ft160.7 ft49.9 ft
336 m49 m15.2 m
New Panamax10,000-14,5001,200 ft160.7 ft49.9 ft
336 m49 m15.2 m
Post Panamax5,101-10,0001,200 ft160.7 ft49.9 ft
336 m49 m15.2 m
Panamax3,001-5,100965 ft106 ft39.5 ft
294.13 m32.31 m
12.04 m
Feedermax2,001-3,000
Voerder1,001-2,000
Klein feederTot 1,000